Chłodnie doppelstock

Wszystkie nasze chłodnie adr są przystosowane do przewozu 66 sztuk euro palet. Są to tzw doppelstocki / podwójne podłogi. Rozwiązanie takie, to skuteczny sposób na zwiększenie możliwości transportowych. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie konkurować na rynku przewozów paletowych gdzie za tą samą cenę można zaoferować przewóz dwa razy większej ilości towarów. doppelstock
doppelstock

Jak działa doppelstock

Listwy boczne umieszczone pomiędzy słupkami zabudowy, mocowane są do nich za pośrednictwem szyny zębatej. Dzięki temu wysokość podłogi może być regulowana i dopasowana do wysokości załadowanego towaru na niższym poziomie. Obniżając w ten sposób poziom podłogi można dodatkowo zwiększyć stabilność naczepy.doppelstock
doppelstock

Jaki towar jest idealny dla doppelstocka

Z uwagi na ruchomą wysokość podwójnej podłogi w pionie wysokość palet powinna się wahać w granicach 1,1 m - 1,5 m. Całkowity ciężar nie powinien przekroczyć 22 ton. Najczęściej towar przeznaczony na taki typ zabudowy to ładunki które są relatywnie lekkie ale wyokość palety nie może przekraczać 2 metrów, gdyż masa własna towaru może uszkodzić niższe partie towaru np. bąbki, słodycze dmuchane, delikatne produkty.

Zabezpieczenie towaruzabezpieczenie tyczkami rozporowymi

 Towar rozłożony na doppelstocku jest zabezpieczony w poziomie żerdziami podwójnej podłogi. Jako zabezpieczenie pionowe stosuje się tyczki rozporowe.
zabezpieczenie tyczkami rozporowymi 

Na życzenie klienta jest możliwość zrobienia wydruku z temperatury lub wysłania go pocztą wraz z dokumentami transportowymi.


Fachowe i specjalistyczne strony internetowe dla firm
Mapa strony